1. Aranżacja dużego tarasu – poznajcie nasze inspiracje

Aranżacja dużego tarasu – poznajcie nasze inspiracje

Urządzenie przydomowego patio dla wielu z was to wielkie wyzwanie. Pamiętajmy, że stworzona aranżacja powinna być komfortowa, funkcjonalna oraz bezpieczna. Właściciele dużych tarasów nie muszą martwić się ograniczoną ilością miejsca i mogą wyposażyć swój taras nie tylko w niezbędne elementy, takie jak meble, ale także designerskie gadżety. Przekonamy się czego nie może zabraknąć w naszej prywatnej strefie wypoczynku.

Zestaw mebli ogrodowych Arona

Duża przestrzeń tarasu daje nam ogromne możliwości i pozwala kreatywnie ją zagospodarować. „Must have” w tym przypadku to komplet mebli ogrodowych. Warto postawić na zestaw mebli modułowych, które umożliwiają dowolne łączenie poszczególnych elementów, w zależności od potrzeb użytkownika. Taki zestaw pozwala na stworzenie pojedynczych siedzisk, wygodnej kanapy, małego narożnika czy też leżaka.

ZESTAW OGRODOWY ARONA I SZARY

Przydomowe SPA

Miłośnicy opalania koniecznie muszą wyposaży swój taras w leżaki, które zapewnią wyjątkowe komfort i błogie chwile lenistwa na świeżym powietrzu. Watro wybrać modele z regulacją siedziska. Dodatkowo aranżację można wzbogacić malutki stolikiem. Dzięki niemu wszystkie niezbędne rzeczy – jak woda, książka, krem czy telefon będą bezpieczne w zasięgu ręki.

LEŻAK OGRODOWY JULIA ROYAL BIAŁY 

Dekoracje na dużym tarasie

Każdy wie, że sukces udanej aranżacji tkwi w detalach, dlatego podczas urządzania tarasu nie możemy zapomnieć o dodatkach i dekoracjach. Hitem aranżacyjnym od wielu sezonów są lampiony, które stanowią nie tylko cudowną ozdobę, ale pełnią także funkcje praktyczną oświetlając przestrzeń po zmroku.

PROMIENNIK GAZOWY WATRA 1.4 

Funkcjonalnym dodatkiem, którego nie może zabraknąć na dużym tarasie są promienniki gazowe oraz paleniska ogrodowe, które w chłodniejsze letnie wieczory oraz jesienne i wiosenne dni nieco podwyższą temperaturę otoczenia.

Nie możemy zapomnieć o roślinności. Miłośnicy zieleni mogą udekorować przestrzeń tarasu donicami w różnych rozmiarach i kolorach, tworząc niebanalną kompozycję.

LAMPION OKRĄGŁY AVIGNON ⌀30CM X WYS. 52CM BIAŁY PRZECIERANY

Jeśli chcesz stworzyć wygodną i oryginalną przestrzeń na swoim tarasie lub w ogrodzie zapoznaj się z ofertą sklepu Homms.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *