Gazowe grille wolnostojące

Gazowe grille wolnostojące

Nadszedł czas, kiedy miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz błogiego lenistwa na świeżym powietrzu mogą rozkoszować się chwilami spędzonymi z rodziną, bliskimi oraz przyjaciółmi. Dla wielu z nas to idealny plan na spędzenie wolnego popołudnia, podczas którego rzecz jasna nie może zabraknąć grillowania. Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych grillów węglowych.

W wielu ogrodach oraz na tarasach dostrzec można wolnostojące grille zasilane gazem, które poszerzają pole do popisu w przygotowaniu smacznych potraw oraz otwierają całkiem nowe możliwości kulinarne. Przekonamy się dlaczego ogrodowe grille gazowe zyskują z sezonu na sezon pokaźną rzeszę miłośników.

GRILL OGRODOWY GAZOWY MO 5-PALNIKOWY

Grill gazowy – wygoda na pierwszym miejscu

Miłośnicy grilli zasilanych gazem szczególnie cenią sobie komfort podczas ich użytkowania. Mogą zapomnieć o rozpałce, która jest niezbędna podczas grillowania na tradycyjnym węglowym urządzeniu. Grille gazowe wyposażone są w palniki o regulowanej mocy. W celu ich rozpalenia wystarczy przekręcić pokrętło. Dodatkowo nie trzeba stale kontrolować czy potrawa się nie przypali.

GRILL OGRODOWY GAZOWY – KUCHNIA BBQ TI 5-PALNIKOWA

Jedź zdrowo

Potrawy przyrządzone na grillach gazowych są zdrowsze – podczas ich przygotowania tłuszcz nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem, dzięki czemu nie wydzielają się niepożądane związki. Nie używając węgla oraz chemicznych rozpałek mamy pewność, że nasz organizm znacznie lepiej zareaguje na takie potrawy.

Pogoda nam nie straszna

Wiele modeli nowoczesnych grilli gazowych wyposażona jest w pokrywę, która chroni przed wiatrem oraz deszczem. Warto także zaznaczyć, że większość urządzeń zasilanych gazem posiada kółka, co umożliwi szybkie przetransportowanie w razie nagłej potrzeby.

GRILL OGRODOWY GAZOWY CI 6-PALNIKOWY

Postaw na jakość

Wysokiej jakości grille gazowe znajdziecie w ofercie sklepu Homms. Oferujemy modele 3,4,5 i 6 palnikowe z dodatkowym wyposażeniem – szafkami, blatami, zlewozmywakiem, lodówką, które zapewnią komfortowe przygotowanie posiłków. Wszystkich miłośników grillowania zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.