Jakie łóżko do sypialni wybrać?

Jakie łóżko do sypialni wybrać?

Każdy z nas doskonale wie, że łóżko do sypialni musi być przede wszystkim wygodne, ale również estetyczne. Stanowi ono bowiem podstawę, bez której ciężko wyobrazić sobie aranżację każdej sypialni. Natomiast jakie łóżko do sypialni wybrać – łóżko tapicerowane czy kontynentalne? Postaramy się wyjaśnić czym charakteryzują się te wszystkie typy łóżek.

ŁÓŻKO KONTYNENTALNE HADES

Łóżko kontynentalne

Łóżko kontynentalne to jedno z największych odkryć ostatnich kilku lat. Początkowo popularność zyskało w Stanach Zjednoczonych oraz krajach skandynawskich, jednak bardzo szybko polubili je miłośnicy stylowych i designerskich wnętrz na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje budowa łóżka kontynentalnego. Konstrukcja obejmuje bowiem skrzynię dolną, jak i materac. W skrzyni mogą znajdować się sprężyny bonellowe bądź kieszeniowe, które podnoszą komfort użytkowania. Natomiast już sama budowa łóżka sprawia, że charakteryzuje się ono ogromną ilością zalet. Największą z nich jest wysoko umiejscowiona powierzchnia spania, która znajduje się na wysokości 60-70 cm nad ziemią, jest najlepsza dla starszych osób, których dość czesto dotykają problemy ze wstawaniem. Z kolei główny materac, w połączeniu z toperem, zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała, dzięki czemu podeprze najważniejsze punkty kręgosłupa co pozwala na komfortowy relaks.

ŁÓŻKO NOI COMFORT ++

Łóżko tapicerowane

Łóżka tapicerowane to kwintesencja przytulności oraz elegancji, ponieważ ich forma jest wykonana z płyty meblowej obijanej najczęściej miękką pianką meblową oraz tkaniną. Oznacza to, że z łatwością znajdziemy rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie istnieją bowiem ograniczenia co do koloru oraz wzoru. Łóżka tapicerowane mają bardzo wiele zalet, takich jak:

  • Estetyka – duże, pięknie boki skrzyni oraz imponujące wezgłowie sprawiają, że łóżko tapicerowane wygląda majestatycznie i jest największą ozdobą każdej sypialni.
  • Pojemnik na pościel – pokaźnych rozmiarów pojemnik na pościel jest idealnym miejscem, w którym zmieścimy również inne przedmioty takiej jak koce, pledy czy na przykład dekoracje sezonowe.
  • Miękkie obicie – wszystkie elementy łóżka pokrywa tkanina i znajdująca się pod nią warstwa miękkiego wypełniacza co skutecznie zabezpiecza przed przypadkowymi urazami.

ŁÓŻKO SAMARA

Nasze inspiracje

W naszej bogatej ofercie znajdziecie bardzo komfortowe łóżka tapicerowane – jak na przykład łóżko NOI COMFORT ++. Ten model łóżka charakteryzuje się niższym zagłówkiem oraz niezwykłym designem – oraz łóżka kontynentalne. Bardzo komfortową i niezwykle estetyczną propozycją jest z całą pewnością łóżko kontynentalne HADES. Jest to model z pięknym wysokim, pikowanym wezgłowiem natomiast obniżone boki prezentują niezwykle nowoczesny wygląd.

Zobacz naszą ofertę!

ŁÓŻKO MATCH

6345,00 

Poprzednia najniższa cena: 6345,00 .