Pergole automatyczne

Zadaszenia ogrodowe automatyczne – wygoda, na którą zasługujesz

Taras to niezwykłe miejsce w każdym domu. To tutaj można spędzić niezwykle miłe i relaksujące chwile, ciesząc się urokami otaczającej przyrody. Jednak aby uczynić to miejsce jeszcze bardziej funkcjonalnym, to warto zadbać o jego odpowiednie zadaszenie, które pozwoli na komfortowy wypoczynek. Dobrze dobrane zadaszenie sprawi, że deszcz lub ostro świecące słońce nie będzie przeszkodą do wypoczynku na świeżym powietrzu. W tym przypadku dobrym wyborem jest zadaszenie ogrodowe automatyczne, które pozwoli stworzyć takie warunki, na jakie w danym momencie mamy ochotę.

Zadaszenia ogrodowe elektryczne – jak działają?

Pergole elektryczne to bardzo innowacyjne zadaszenia tarasów, które są podstawą każdego nowoczesnego domu. Ich cechą charakterystyczną jest wbudowany elektroniczny system, który pozwala na zamykanie i otwieranie zadaszenia oraz ewentualną regulację rolet w dowolnym momencie. Dodatkowo pilot dołączony do zestawu umożliwia także sterowanie oświetleniem zadaszenia oraz wbudowanym w nie systemem audio (o ile taka opcja jest dostępna). Dzięki temu pergole automatyczne pozwalają stworzyć odpowiednie warunki – osłonę przed deszczem lub wiatrem lub zapewnienie chłodu w upalny dzień.

Pergole automatyczne – podstawowe zalety

Zadaszenia ogrodowe elektryczne charakteryzują się bardzo wieloma zaletami. Przede wszystkim umożliwiają stworzenie takiego klimatu, jaki w danym momencie jest potrzebny. Pergole sterowane automatycznie mogą być otwarte (co umożliwia podziwianie nieba w gwiaździstą noc) lub zamknięte (co stworzy przytulaną i bardzo klimatyczną atmosferę). Dodatkowo zadaszenia ogrodowe automatyczne wyróżniają się łatwą i bardzo intuicyjną obsługą (są sterowane przy użyciu pilota lub aplikacji na smartfonie).

Pergole elektryczne – wygoda obsługi i praktyczne dodatki

Zainstalowanie aplikacji umożliwia sterowanie zadaszeniem z dowolnego miejsca, bez konieczności mechanicznej regulacji. Jednocześnie wiele elektronicznych pergoli ma wbudowany automatyczny czujnik deszczu, który reaguje na zmieniające się warunki pogodowe i powoduje automatyczne zamknięcie się zadaszenia w przypadku wystąpienia opadów. Równie ważne jest też to, iż pergole automatyczne doskonale się prezentują.

Pergole elektryczne to nowoczesne, funkcjonalne i bardzo wygodne zadaszenia, które sprawdzą się w każdym ogrodzie. Warto na nie postawić, a duży wybór takich pergoli znajdziecie Państwo w naszym sklepie.