Parasole ogrodowe z centralną nogą

Parasole ogrodowe z centralną nogą – skuteczna ochrona

Nadmierne słońce, szczególnie w godzinach popołudniowych jest niebezpieczne. Nie oznacza jednak, że musimy rezygnować z relaksu na tarasie czy w ogrodzie. Warto wyposażyć przydomową przestrzeń w parasol ogrodowy by móc cieszyć się urokami zieleni oraz świeżego powietrze bez ograniczeń.

Stabilne parasole ogrodowe z centralną nogą

Wszystkim miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu sklep Homms oferuje parasole ogrodowe z centralną nogą, które są designerską dekoracją tarasu lub ogrodu. Wysokiej jakości materiał czaszy parasola gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Tkanina wykonana z poliestru pokrytego warstwą poliuretanu jest odporny na kurz oraz wilgoć.

Zalety parasoli ogrodowych z nogą centralną

Niespodziewane opady albo silne upały mogą całkowicie pokrzyżować popołudniowe plany. Jeżeli nie chcesz, aby humory pogody uniemożliwiały Ci korzystanie z uroków lata, to koniecznie uzupełnij swoją tarasową lub ogrodową aranżację o nowoczesny parasol ogrodowy. Modele, które są dostępne w sklepie Homms są nie do przebicia dla upału oraz opadów deszczu. Grube poszycie parasoli ogrodowych impregnowane są specjalną warstwą poliuretanu, który jest w pełni odporny na kurz, zanieczyszczenia oraz wilgoć, dzięki czemu wszystkie parasole ogrodowe są bardzo trwałe przez długie lata. Ogromnym walorem nowoczesnych modeli dostępnych w naszym sklepie jest ich bardzo mocna konstrukcja, ponieważ stelaże parasoli ogrodowych wykonane są z wysokogatunkowego aluminium, które jest odporne na działanie wiatru, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom. A użytkowanie parasola jest bardzo proste, ponieważ zamontowany w nim mechanizm sprawia, że rozłożenie czaszy parasola ogrodowego jest dziecinnie proste. Jeżeli chcesz zapewnić sobie jeszcze większy komfort użytkowania parasola ogrodowego z naszej kolekcji, to możesz zakupić do niego mobilną bazę na kółkach. Jest, to kolejny atut, który sprawia, że nasze parasole ogrodowe z centralną nogą nie mają sobie równych na rynku wyposażenia ogrodowego.

Niezawodne parasole ogrodowe z centralną nogą

Relaks w ogrodzie to dla wielu z nas wyczekiwana chwila po powrocie z pracy lub po ciężkim dniu. Chwile błogiego wypoczynku może zakłócić kapryśna pogoda. Jeśli planujemy stworzyć funkcjonalną strefę przydomową oprócz wygodnego wyposażenia warto także wybrać praktyczne dodatki. Jednym z nich bez wątpienia jest parasol ogrodowy.

Parasol ogrodowy z centralną nogą – jakość oraz estetyka w parze

Wybierając parasole ogrodowe z oferty sklepu Homms nie musicie obawiać się o deszcz czy nadmierne promieniowanie słoneczne. Dbałość o każdy detal podczas wykonania zapewnia proste użytkowanie oraz estetyczny wygląd a wykorzystanie najwyższej jakości materiałów niezawodną jakość.