Nowoczesne grille gazowe w sklepie Homms

Grille gazowe szybko zaczęły wieść prym nad klasycznymi grillami na węgiel drzewny – zawdzięczają to szybkiemu, łatwemu i czystemu grillowaniu. Ponadto zapewniają nieograniczone możliwości w przygotowaniu potraw. Osobom, które nadal wahają się, czy warto wybrać ten rodzaj grilla, przedstawimy 3 najważniejsze zalety grilla gazowego i całkowicie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

GRILL OGRODOWY GAZOWY – KUCHNIA SA 5-PALNIKOWA

Szybkość nagrzewanie grilla gazowego

Wystarczy włączyć zapalnik i grill od razu zaczyna się rozgrzewać. W porównaniu do rozpalania tradycyjnego grilla węglowego, jest to rozwiązanie niesamowicie łatwe i szybkie. W zależności od wyboru wysokości temperatury, grill gazowy jest gotowy do użycia już po kilku – kilkunastu minutach. Bowiem tyle wystarczy, by powietrze w komorze rozgrzało się do maksymalnej temperatury. Warto również wiedzieć, że palniki mogą rozgrzewać się do temperatury nawet 600 stopni C, a wychładzają się do 25 stopni zaledwie w kilku minut.

Kontrola temperatury grillowania

Grill gazowy umożliwia nam bardzo precyzyjną kontrolę temperatury. Sterujemy nią przy pomocy pokręteł, identycznie jak w przypadku kuchni gazowej czy też piekarnika. Jeżeli nie otwieramy zbyt często pokrywy grilla gazowego, to w komorze panuje stała temperatura. Ten rodzaj grilla jest więc idealnym wyborem zarówno dla profesjonalisty, jak zwykłego miłośnika grillowania, ponieważ daje idealną kontrolę nad temperaturą.

GRILL OGRODOWY GAZOWY MO 5-PALNIKOWY

Grillowanie na gazie jest zdrowe

Grill gazowy pozwala nie tylko na przygotowanie smacznych posiłków, ale również zdrowych. W przypadku grilla gazowego tłuszcz nie skapuje bezpośrednio na palnik, czyli całkowicie zminimalizowane jest ryzyko wydzielania toksycznych związków. Natomiast dobrze utrzymywana temperatura powoduje, że potrawy nie przypalają się. To z całą pewnością jedna z najważniejszych zalet grilla gazowego. Oczywiście zdrowo grillować można także na grillach węglowych, chociaż jest to naprawdę bardzo trudne zadanie nawet dla profesjonalisty.

GRILL OGRODOWY GAZOWY CI 6-PALNIKOWY

Oferta sklepu Homms

W Homms znajdziecie nowoczesne grille gazowe, które idealnie sprawdzą się zarówno w ogrodzie jak i na tarasie. Grille gazowe dają również możliwość grillowanie na balkonie. Jeżeli jesteś zainteresowany znacznie zdrowszym i smaczniejszym grillowanie, to koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, w której znajdziesz grille gazowe 3,4,5 oraz 6-cio palnikowe.

Powiązane artykuły

Gazowe grille wolnostojące

Gazowe grille wolnostojące

W letnie popołudnia uwielbiamy relaksować się na balkonie, tarasie, czy na przykład w ogrodzie. Komfortowy wypoczynek zapewnią nam przede wszystkim odpowiedni zestaw mebli ogrodowych czy

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe są niezwykle estetyczną ozdobą domów oraz ogrodów. Tworzone są z łodyg palm pnących, porastających lasy tropikalne Azji Południowo-Wschodniej. To bardzo wdzięczne tworzywo, które