Pościel z bawełny egipskiej

Jeżeli interesuje nas pościel najlepszej jakości, wykonana z najlepszych materiałów, to zdecydowanie warto zapoznać się z pościelą z bawełny egipskiej. Sprawdź, czym się charakteryzuje i jakie są jej zalety!

Zalety pościeli z bawełny egipskiej

pościel z bawełny egipskiej Estella Kaia
pościel z bawełny egipskiej Estella Kaia

Pościel wykonana jest z ręcznie zbieranej bawełny przez co włókna są czyste oraz gładkie. Kolejną zaletą materiału z którego wykonana jest pościel jest jej wysoka zdolność absorpcyjna, dzięki niej udaje się uzyskać tkaniny o mocnych, intensywnych kolorach. Pościel egipska jest niezwykle miękka oraz trwała. Jest bardzo lekka, przez co po złożeniu nie będzie zajmować dużo miejsca. Przez najlepszy jakościowo materiał z którego jest zrobiona, podczas częstego prania nie straci koloru. Pościel z bawełny egipskiej jest higroskopijna i przewiewna, przez co odprowadza wilgoć oraz bardzo dobrze ogrzewa. Jest to pościel z której możemy korzystać przez cały rok, w zimę będzie nas ocieplać, a w lato nie będzie nam gorąco gdy będziemy pod nią spać. Pościel z bawełny egipskiej jest niezwykle przyjemna w dotyku oraz bardzo dobrze się prezentuje. Wykonana jest ze składników wolnych od substancji szkodliwych dla naszego zdrowia oraz jest antyalergiczna.

 

pościel z bawełny egipskiej Estella Lilith
pościel z bawełny egipskiej Estella Lilith

Dla kogo jest przeznaczona pościel egipska?

Pościel z bawełny egipskiej jest przeznaczona dla każdego. Jest to najlepsza jakościowo pościel która będzie spełniać swoje właściwości przez długie lata, przy prawidłowym użytkowaniu. Jest odporna na pranie, więc nie musimy się martwić, że po pewnym czasie utraci swój kolor. Pościele można znaleźć w wielu gamach kolorystycznych, wzornictwach oraz rozmiarach. Możemy być więc pewni, że znajdziemy coś dla siebie. Jeżeli interesuje nas pościel z bawełny egipskiej to warto sprawdzić ofertę firmy pościele Estella.

pościel z bawełny egipskiej ESTELLA SATYNA 4704/530 MEADOW
pościel z bawełny egipskiej ESTELLA SATYNA 4704/530 MEADOW

Powiązane artykuły

Gazowe grille wolnostojące

Gazowe grille wolnostojące

W letnie popołudnia uwielbiamy relaksować się na balkonie, tarasie, czy na przykład w ogrodzie. Komfortowy wypoczynek zapewnią nam przede wszystkim odpowiedni zestaw mebli ogrodowych czy

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe są niezwykle estetyczną ozdobą domów oraz ogrodów. Tworzone są z łodyg palm pnących, porastających lasy tropikalne Azji Południowo-Wschodniej. To bardzo wdzięczne tworzywo, które