Wybierz trwałe meble tarasowe

Lato to pora roku stworzona do tego, żebyśmy mogli jak najwięcej czasu spędzać w ogrodzie, na tarasie bądź na balkonie. W komfortowym fotelu lub na sofie wygrzewamy się w ciepłym słońcu oraz relaksujemy, a obok na stoliku stoi szklanka z zimnym napojem.

Oferta mebli ogrodowych i tarasowych jest bardzo duża, jak tych, które są przeznaczone do wnętrza domu bądź mieszkania. Warto więc wiedzieć, czym powinniśmy się kierować podczas wyboru. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, czy wybrane przez nas meble będą na tyle solidne, aby przetrwać przynajmniej kilka sezonów oraz zorientujmy się, jak należy o nie dbać, aby służyły nam jak najdłużej.

ZESTAW MEBLI TARASOWYCH PORTOFINO I ANTRACYT

Meble aluminiowe

Do najbardziej odpornych należą meble aluminiowe, które z nadejściem jesieni możemy bez obaw pozostawić na zewnątrz, ale pamiętajmy o zabezpieczeniu ich pokrowcami ogrodowymi. Są one bardzo stabilne. Aluminiowe meble tarasowe mają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu idealnie wkomponują się w obecne trendy aranżacyjne. Odpowiednio wykonane nie wymagają żadnych zabiegów przez wiele lat, ponieważ są fabrycznie zabezpieczone przed korozją przez oksydowanie, chromowanie czy malowanie proszkowe. Wystarczy, że raz na jakiś czas umyjemy je letnią wodą z dodatkiem płynu i będą wyglądały jak nowe.

STÓŁ OGRODOWY RONDO 180CM ROYAL BIAŁY

Meble technorattanowe

Od wielu sezonów bardzo popularne są wyplatane meble tarasowe. Ich główną zaletą jest oczywiście lekkość oraz naturalny wygląd. Mogą być wykonane rattanu, ale zdecydowanie dużo bardziej trwałe są meble z technorattanu. Technorattan jest materiałem niesamowicie odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie straszne im słone, deszcz, wiatr czy mróz. W okresie zimowym przechowywane mogą być w pomieszczeniach zamkniętych lub na zewnątrz zabezpieczone pokrowcami ogrodowymi. Wyroby technorattanowe wystarczy co jakiś czas odświeżać wodą z łagodnym detergentem.

FOTEL TARASOWY MERANO BIAŁY

Oferta sklepu Homms

Jeżeli poszukujesz trwałych i nowoczesnych mebli na swój taras, to nasza ofertą jest stworzona dla Ciebie! Posiadamy najlepszej jakości gotowe zestawy wypoczynkowe technorattanowe, rattanowe oraz aluminiowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajdziesz u nasz nie tylko gotowe zestawy, które składają się z modułów, foteli oraz stolika kawowego, ale również zakupisz pojedyncze elementy, jak leżaki, sofy oraz fotele.

Powiązane artykuły

Gazowe grille wolnostojące

Gazowe grille wolnostojące

W letnie popołudnia uwielbiamy relaksować się na balkonie, tarasie, czy na przykład w ogrodzie. Komfortowy wypoczynek zapewnią nam przede wszystkim odpowiedni zestaw mebli ogrodowych czy

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe są niezwykle estetyczną ozdobą domów oraz ogrodów. Tworzone są z łodyg palm pnących, porastających lasy tropikalne Azji Południowo-Wschodniej. To bardzo wdzięczne tworzywo, które