Zadaszenia ogrodowe w sklepie Homms

Zadaszenie na taras czy do ogrodu to konieczność zwłaszcza w okresie wakacyjnym, gdzie towarzyszą nam upały. Można wykorzystać je również jako dodatkowe miejsce pracy czy spotkań z przyjaciółmi. W ostatnich latach pogoda funduje nam rekordowe temperatury oraz niesamowicie prażące słońce na zmianę z ulewnymi deszczami, dlatego warto pomyśleć o bardzo skutecznej osłonie tarasu czy ogrodu.

ŚCIANKA FRONTOWA MARANZA 720CM GREY

Aranżacja nowoczesnego tarasu

Nowoczesna aranżacja powinna uwzględnić zadaszenie, które pozwoli nam przebywać na świeżym powietrzu bez obaw o padający deszcz czy uporczywe promienie słoneczne. Taras przy domu urządzonym w stylu nowoczesnym będzie wyglądać najlepiej z zadaszeniem aluminiowym. Lamele są niewielkimi, obracającymi się w miejscu panelami zrobionymi z aluminium. Ich minimalistyczny oraz oszczędny styl wręcz idealnie komponuje się z najnowszymi trendami aranżacyjnymi.

ŚCIANKA FRONTOWA MARANZA 360CM GREY

Zalety aluminiowych zadaszeń ogrodowych

Zadaszenie popularne jest przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność, bowiem pasuje ono do ogrodów oraz tarasów w wielu aranżacjach. Najpopularniejszy materiał zadaszenia jakim jest aluminium bardzo dobrze odnajdzie się praktycznie wszędzie. Ma ono również dużą wytrzymałość na zmiany temperatury i opady, a w zależności od wybranej do zadaszenia ścianki bocznej czy rolety w różnym stopniu przepuszcza ono promienie słoneczne. Zadaszenia na aluminiowych wspornikach to bardzo nowoczesne i oryginalne rozwiązanie dla każdego. Bowiem zapewnia bardzo dobrą ochronę zarówno przed deszczem, wiatrem, jak i przed słońcem.

ROLETA FRONTOWA MARANZA 360CM WHITE

Praktyczne dodatki do nowoczesnej aranżacji ogrodu i tarasu

Bardzo często nowoczesny wystrój dopełnia stół oraz duży grill. Taras może bowiem służyć też jako zewnętrzna jadalnie oraz miejsce spotkań ze znajomymi. W przypadku tarasów z zadaszeniem popularnymi dodatkami będą również gazowe paleniska ogrodowe. Nie tylko nadadzą one charakteru, ale również stworzą bardzo przytulny klimat.

Oferta sklepu Homms

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego zadaszenia ogrodowego lub tarasowego, to koniecznie sprawdź ofertę sklepu Homms. Znajdziesz tam zadaszenia wykonane z bardzo trwałego aluminium, które idealnie wkomponuje się w każdy styl i będzie służyło długie lata. Sprawdź naszą ofertę na homms.pl.

Powiązane artykuły

Gazowe grille wolnostojące

Gazowe grille wolnostojące

W letnie popołudnia uwielbiamy relaksować się na balkonie, tarasie, czy na przykład w ogrodzie. Komfortowy wypoczynek zapewnią nam przede wszystkim odpowiedni zestaw mebli ogrodowych czy

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe do ogrodu

Meble rattanowe są niezwykle estetyczną ozdobą domów oraz ogrodów. Tworzone są z łodyg palm pnących, porastających lasy tropikalne Azji Południowo-Wschodniej. To bardzo wdzięczne tworzywo, które