Komfortowe łóżka tapicerowane do sypialni

Komfortowe łóżka tapicerowane do sypialni

Łóżka tapicerowane są rodzajem łóżek, które znajdziemy w ofercie większości sklepów meblowych. Rewelacyjnie się prezentują oraz mają bardzo wiele innych zalet, które wpływają na ich niesłabnącą popularność wśród klientów, którzy urządzają swoją sypialnię. Czym zatem charakteryzują się łóżka tapicerowane oraz czy zapewniają nam odpowiednie warunki snu?

ŁÓŻKO DESSI DIAMOND LUX

Czym charakteryzuje się łóżko tapicerowane?

Charakterystycznym elementem łóżek tapicerowanych są oczywiście wezgłowia. Niektóre z nich posiadają nawet kilkustopniową regulację wysokości, mogą również mieć różne formy oraz kształty. Nierzadko wezgłowia pełnią funkcję półki, na które można na przykład postawić nocną lampkę. Wezgłowia mają bardzo ciekawe kolory i niesamowicie kontrastowe obszycia, dlatego stanowią oryginalny dodatek dekoracyjny w sypialni, tym bardziej, że producenci łóżek tapicerowanych z ogromną starannością dbają o ich wykonanie oraz wszelkie detale. Łóżka tapicerowane w większości wyposażone są w pojemnik na pościel, który jest niesamowicie praktycznym oraz funkcjonalnym rozwiązaniem dla użytkowników, ponieważ w razie potrzeby, będziemy mieli możliwość schowania pościeli czy innych przedmiotów, takich jak zimowe ubrania lub zapasowe komplety poszewek. Ogromna różnorodność modeli łóżek tapicerowanych pozwala znaleźć każdemu z nas odpowiednie łóżko do naszej sypialni.

ŁÓŻKO INFINITY

Zalety łóżek tapicerowanych

Dlaczego warto wybrać łóżko tapicerowane? Mają one bardzo wiele atutów, pośród których wymieniamy:
• Idealny komfort spania,
• Odpowiednią wysokość łóżka, która gwarantuje wygodę wstawania, szczególnie osobom starszym oraz cierpiącym na problemy ze stawami,
• Możliwość spersonalizowania łóżka oraz wyboru materiału obicia. Bardzo duży wybór kolorów i faktur,
• Bardzo nowoczesne tkaniny tapicerskie, które są wytrzymałe, ale także łatwe do utrzymania w czystości,
• Bardzo wygodne wezgłowia, które służą jako oparcie, a jednocześnie chronią ścianę przed zabrudzeniami,
• Miękkie obicie zabezpieczają przed uderzeniem w dość twarde krawędzie łóżka.

ŁÓŻKO TAPICEROWANE WŁOSKIE JC

Oferta sklepu Homms

Jeżeli poszukujecie bardzo komfortowego i nowoczesnego łóżka do swojej sypialni, to w naszym sklepie Homms znajdziecie idealny produkt! Oferujemy nowoczesne łóżka tapicerowane, drewniane oraz kontynentalne w bardzo dobrych cenach. Zobaczcie naszą ofertę!

Zobacz naszą ofertę!

ŁÓŻKO MATCH

6345,00 

Poprzednia najniższa cena: 6345,00 .