1. Ogrzewanie ogrodowe: paleniska i promienniki gazowe

Ogrzewanie ogrodowe: paleniska i promienniki gazowe

Okres letni pozwala na miłe spędzanie wolnego czasu na tarasie oraz w ogrodzie. Wielu z nas ceni sobie ciepłe wieczory, które pozwalają na długi wypoczynek na świeżym powietrzu. Jednak nawet podczas wakacji pogoda płata nam figle i zdarzają się dni, kiedy temperatura nas nie rozpieszcza. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z relaksu w naszym patio i przenosić się do domu. Dostępne na rynku paleniska oraz promienniki gazowe podniosą temperaturę i ogrzeją otoczenie. Dzięki nim możemy więcej czasu spędzać w naszym ogrodzie lub na tarasie także jesienią oraz wiosną.

Palenisko ogrodowe

Jeżeli chcecie przedłużyć sezon ogrodowy istnieje na to prosty sposób. Wystarczy wyposażyć swoje patio w palenisko, umożliwiające ogrzanie się. Paleniska ogrodowe z naszej oferty zasilane są gazem i mają zastosowanie na świeżym powietrzu, na tarasach zimowych, zadaszeniach oraz balkonach. Ich działanie jest całkowicie bezpieczne – nie wytwarzają dymu ani iskier, a aby je rozpalić wystarczy przekręcić pokrętło. Oferujemy paleniska o różnym kształcie oraz rozmiarze i kolorze. Warto zaznaczyć, że oprócz funkcji grzewczej są  one także doskonałą dekoracją.

OSŁONA SZKLANA DO PALENISK KWADRATOWEGO 76CM I PROSTOKĄTNEGO

Promienniki gazowe

Innym sposobem na ogrzanie się w chłodne, letnie wieczory lub jesienne popołudnia w ogrodzie lub na tarasie są promienniki gazowe. Nowoczesne urządzenie emituje przyjemne ciepło od razu po włączeniu i jest bardzo proste w obsłudze.  Promienniki gazowe pozwolą na wypoczynek oraz relaks do późnych godzin nocnych bez względu na temperaturę powietrza. Dodatkowo oświetlają przestrzeń wokół, tworząc niepowtarzalny i romantyczny klimat po zmroku.

PROMIENNIK GAZOWY ETNA

Chcecie zamówić palenisko ogrodowe lub promiennik gazowy do własnego patio? Zapraszamy do salonu Homms. Nasza oferta jest naprawdę bogata i zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *